УГІ розвиває співпрацю з Міністерством економіки України

Представники УГІ взяли участь у консенсус-семінарі, організованим Міністерством економіки України. Захід відбувся 6 жовтня. В рамках зустрічі відбулась дискусія з макроекономічного прогнозування, до якої долучилися провідні експерти у сфері макроаналізу та прогнозування. Зокрема від УГІ взяв участь професор Кафедри інформаційних систем і технологій, фінансів та менеджменту, директор Інституту еволюційної економіки Ігор Макаренко, а також ректорка УГІ Людмила Штанько.

Цей захід став черговою можливістю співпраці з Міністерством економіки в рамках меморандуму. Зокрема нагадаємо, що 2021 року студенти Дмитро Вихованець, Дарій Верещак та Павло Пархомчук взяли участь у спільному дослідженні за підтримки Міністерства економіки України та молодіжного фонд ЮНІСЕФ ООН в Україні “Синергія знань та досвіду заради майбутнього” та вибороли перше місце у конкурсі студентських робіт серед провідних економічних ВНЗ України.