Урочистий початок навчального року 2021

Урочистою ходою першокурсники ввійшли до свого нового життя. Цього року Український гуманітарний інститут прийняв більше ста нових студентів, яких попереду очікують безсонні ночі чи то через курсові та домашні завдання, чи то через новий сезон серіалу, безліч знайомств, чудовий відпочинок у вільний час і, звісно ж, освіта з серцем.

Посвята «першачків» (як ми їх називаємо) відбулася традиційно 1 вересня у багатофункціональному корпусі, де інститут підготував справжнє свято. Була запрошена гостя з Буковини Леся Лупулишена, яка підготувала для студентів чудовий спів. Також з промовою мали нагоду виступити президент УАЦВО Андрій Шевчук, ректорка УГІ Людмила Штанько, представник Ради засновників Костянтин Тепфер та президент Студентської ради Олександр Пренко.

За словами Людмили Олександрівни, були три приємні особливості цьогорічного вступу. «Крім стресів, були й гарні, приємні особливості цього вступу, – говорить ректорка. – Уже декілька років ми маємо міжнародну акредитацію на дві дуже важливі та популярні програми. Але в цьому році, цього літа, ми отримали державні ліцензії на програми «Дизайн» та «Початкова освіта». Другою приємною особливістю є те, що вже з минулого року ми подолали рубіж по кількості студентів, які у нас навчаються. І третя така особливість, яку я хочу відзначити – вперше в Україні для приватних закладів вищої освіти була надана можливість отримати місця державного замовлення».

Також варто згадати, що саме цього року на святі знань вперше пролунав офіційний гімн УАЦВО, який написали студенти нашого навчального закладу.

Цей рік дійсно особливий як для наших інститутів, так і для вступників.

«Враження про інститут дуже гарні, – зазначає першокурсниця-філологиня Катя Краснобаєва. – Я адвентистка і приємно знаходитися в християнській атмосфері, яка панує в інституті. Сьогоднішнє свято було красивим та цікавим. Загалом мені дуже сподобалось».

А от майбутній богослов Андрій Зубчук говорить: «Від інституту хороші враження, табір теж цікавий, але свято Першого вересня залишило неоднозначні відчуття. Від навчання я очікую нові знання, враження, знайомства та духовний розвиток».

Анастасія Кеда