В Українському гуманітарному інституті 130 чоловік отримали дипломи

Початок літа у молоді асоціюється з новими пригодами, стиглою полуницею та відпочинком на канікулах, але для деяких ці літні дні є стартом у новий етап життя. Саме у цей час Український гуманітарний інститут кожного року проводжає випускників у доросле, самостійне життя.

У п’ятницю 4 червня ступінь бакалавра отримали 60 випускників восьми спеціальностей Українського гуманітарного інституту. Цей рік відзначився тим, що вперше диплом бакалавра отримали студенти спеціальності «Психологія». Також цього року відбувся перший випуск сертифікованої програми «Реабілітація та масаж». 70 студентів отримали свої сертифікати.

«Мені не віриться, що це відбувається, це неначе сон, адже все пройшло дуже швидко. Мені хочеться уповільнити цей час чи, навіть, пережити усі чотири роки ще раз. Більш всього я буду сумувати за відчуттям того, що ти студент, за почуттям свободи, безтурботності, адже тепер треба буде жити більш самостійно та практично. Крім знань, інститут навчив мене тайм-менеджменту, а студентське життя показало, що треба брати участь у якомога більшій кількості проєктів – бо це є розвиток», – говорить Емілія  Мельничук, бакалавр філології.

Випускний – це день, який запам’ятовується надовго, тому адміністрація і студентська рада доклали великих зусиль, аби цей вечір був ідеальним. Привітати випускників прийшли батьки та друзі, і хоча ця подія безперечно наповнена радістю, не обійшлося й без сліз, адже 4 роки минули як один день. Студентський хор вітав випускників виступами, гості мали змогу насолоджуватися авторськими піснями студентів та енергійністю ведучих вечора. На цю радісну подію завітав секретар Євро-Азійського дивізіону церкви адвентистів сьомого дня Віктор Алєксєєнко із духовною настановою. У кінці пролунала молитва посвячення. Після закінчення офіціальної частини увесь педагогічний склад разом із випускниками здійснили почесну ходу, де випускники мали змогу останній раз відчути себе студентами.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 117-1024x683.jpg

«Дуже зворушливий випуск, я вже сумую за усіма нашими випускниками. Кожного року думаю, що плакати не буду, але не вдається стримати сліз. Студенти роблять моє життя наповненим, завдяки їм я постійно вчуся, відкриваю для себе щось нове та вчуся пристосовуватися до змін», – не приховує Людмила Штанько, ректорка Українського гуманітарного інституту.

Ім’я кожного випускника відзначилося зірочкою на асфальті, і хоча фарба із часом змиється, вони назавжди залишаться в серцях викладачів та історії інституту.

«Дуже приємно, що ми провели цей випускний, адже у минулому році у нас не було такої можливості через пандемію, тому було відчуття незавершеності. Це центральна подія року для нас і для студентів, адже це приємні спогади, які залишаються з нами назавжди. У студентів я навчився бути молодим, бути, як кажуть «в тренді», відчувати подих часу та дивитися на речі по-новому. Я дуже ціную можливість перебування у такому молодіжному середовищі. Нашим випускниками хочу побажати пам’ятати, що у нашому житті будуть складні ситуації, але вони допущені для того, щоб формувати наш характер, долаючи ці ситуації. Головне – не боятися!», – говорить Андрій Шевчук , президент освітнього комплексу.

Віра Середа