В Українському гуманітарному інституті відбувся перший хакатон

11 квітня група студентів-журналістів УГІ провела хакатон – захід в форматі командної роботи над поставленим завданням. В результаті шестеро осіб знайшли і проаналізували близько трьох десятків посилань за темою медіа стартапів, звертаючи особливу увагу на події в цій галузі за останні два роки. Хакатон відбувся в рамках студентського проекту, присвяченого дослідженню інфраструктури медіа стартапів в Україні http://ugi.edu.ua/novini-konkursu/

Ініціатори проекту Анатолій Дайнаускас і Богдан Нестеренко кілька тижнів тому побували на львівському хакатоні «Lviv mobile 2017». Частинку його атмосфери вони перенесли в аудиторію, де проходив «Перший хакатон в УГІ». Учасники створили неформальні умови, дружньо працювали і спілкувалися, не забуваючи про різноманітні частування.

Інформація, знайдена в Інтернеті під час хакатону УГІ, буде використана у вивченні дисциплін з Інтернет-журналістики. Команда підведе підсумки проекту на студентській науковій конференції.

Родіон Корягін