Cекретар ректора +38 (097) 818 13 37 office@ugi.edu.ua
Приймальна комісія +38 (073) 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua

Всеукраїнський турнір із волейболу відбувся в УГІ

Відбувся Всеукраїнський турнір із волейболу в якому брали участь студенти та випускники спеціальності Фізична культура і спорт Українського гуманітарного інституту (УГІ).

У змаганнях протягом 29, 30 квітня взяли участь команди з різних регіонів України, які продемонстрували високий рівень підготовки та спортивні досягнення.

Цей турнір став важливою подією для спортивної спільноти УГІ, дозволивши студентам та випускникам показати свої здібності та вміння у волейболі. Крім того, учасники змагань знайшли нових друзів та партнерів у спортивній галузі, що зміцнило дружні зв’язки та сприяло подальшій інтеграції спортивної спільноти в Україні.

Такі спортивні події є важливим інструментом для розвитку фізичної культури та спорту серед молоді, а також для зміцнення дружніх зв’язків між учасниками. Крім того, вони надають можливість учасникам набути цінних знань та практичного досвіду, що сприяє розвитку їхніх професійних навичок.

Всеукраїнський турнір з волейболу для студентів та випускників спеціальності Фізична культура і спорт є прикладом успішного спортивного заходу, який впливає на розвиток спорту в Україні.

Світлана Левченко