Cекретар ректора +38 (097) 818 13 37 office@ugi.edu.ua
Приймальна комісія +38 (073) 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua

Викладачі говорили про антикризовий розвиток суспільних процесів на конференції
Новини

XIX Міжнародна науково-практична конференція для науково-педагогічних працівників під назвою «Антикризовий розвиток соціальних та економічних процесів в умовах глобалізації» відбулася в Українському гуманітарному інституті. У заході взяли участь представники з усіх кафедр інституту.

На початку заходу з вітальним словом до присутніх звернулася ректорка інституту Людмила Штанько. Під час пленарного засідання доповіді представили Олексій Опарін, Максим Балаклицький, Богдан Синчак та Іван Осташук. Також присутні мали можливість поставити питання та обговорити почуте.

Іван Осташук, доктор філософських наук, професор, керівник відділу якості говорив про «Шляхи підвищення якості приватної освіти в умовах воєнного стану в Україні».

Олексій Опарін, доктор медичних наук, професор, завідувач Кафедри фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання розповів про «Паліативну і хоспісну допомогу: тенденції та перспективи».

Максим Балаклицький, доктор наук із соціальних комунікацій, професор, професор кафедри журналістики представив доповідь на тему: «Як російська дезінформація може використати сприйняття Європи українськими біженцями».

А завідувач Кафедри журналістики Богдан Синчак роздумував щодо “Заборони УПЦ МП в Україні. Є це обмеженням релігійної свободи чи боротьбою з російським впливом».

Наукова конференція – це можливість обмінятися досвідом, обговорити нові тенденції в світі, а також зрозуміти, як діяти в нинішніх нестабільних умовах щодо побудови освітнього процесу.