Як студент може захистити себе від недуг в осінню пору

Осінь — дивовижна пора року. Вона буває як тепла, так і прохолодна, сонячна і дощова, вітрянна та ясна. Але не тільки красою та багатогранністю славиться осінь. Саме в цю пору наша імунна система дещо знижуться, і це може призвести до різноманітних захворювань: ангіна, риніт, фарингіт і грип. До цього списку можна додати й Covid-19, який став неприємною складовою нашого життя.

Проте не все так погано: якщо слідувати певним правилам і дотримуватись певних порад, то цих захворювань можна уникнути

• Одягайтеся тепліше, навіть якщо надворі світить сонце. В осінню пору погода дуже мінлива.
  • За можливості пийте чай з ягід малини або калини, чорниці, чебрецю, підійде і лимонний з додаванням імбиру. Таким чином ви підвищете свій імуннітет.
  • Використовуйте антисептичні засоби після відвідування громадських місць.
  • Носіть із собою в кишені чи сумці льодяники від першіння в горлі: і смачно і корисно.
  • Користуйтеся особистою пляшкою для води. Таким чином ви не будете наражати себе та інших на небезпеку.
  • Їжте багато цитрусових, вони мають багато вітамінів, необхідних для боротьби з вірусами.
  • Знизіть кількість вживанння шкідливої їжі, зокрема фастфудів. Це впливає на можливість вашого тіла боротися із хворобою.

Дотримуйтеся цих порад і будьте здорові!

Надія Ярова