Як бути успішним і заробити всі гроші світу

За 10 хвилин до початку пари всі студенти поспішали на ранкову годину спілкування, навіть ті, хто зазвичай не прагнуть відвідувати всі пари. 7 листопада відбулось ще одне РГС, на яке адміністрація разом із студентською радою запросили ще одного цікавого гостя.

Цього разу було запрошено спеціаліста з профорієнтації Романа Макаренка. Він проводить тренінги, семінари і лекції з 2001 року. Роман говорить на різні теми: спілкування, власний успіх, впевненість, комунікації, управління персоналом, методи продажів у бізнесі, коректна постановка цілей, планування і т. д. Його виступи також і про відносини між чоловіками і жінками, бо відносини і бізнес є безпосередньо пов’язаними поняттями.

Зазвичай аудиторія спікера — це люди, старші 25 років. За словами експерта, в такому віці люди більш зацікавленні в ідеї орієнтування, але тим не менш, він не навішує ярликів «вітру в голові» і на тих, хто молодше.

Роман має власний проєкт, який називається «Майстерня продажів Романа Макаренка». Роман має багатий досвід, він працював і з дітьми, а починав свою роботу в студентській соціальній службі КПІ. Так, він розповідав, що колись двоє людей завдяки цьому проєкту передумали покінчувати життя самогубством.

Під час того, як гість намагався завоювати аудиторію, студенти активно боролися зі сном. Кожен, занурившись у власні думки, підіймав руку по команді спікера, але десь в середині його виступу аудиторія прокинулась і почала брати участь в бесіді. А в самому кінці виступу студенти аплодували гостю стоячи.

Марія Прокопчук