Зимова казка: студенти відсвяткували Новий рік

20 грудня відбулось довгоочікуване свято – новорічний карнавал «Земляни». На нього дуже давно чекали наші першокурсники, адже це була гарна нагода знайти ще більше друзів та отримати новорічний настрій. Їм було цікаво побувати на цьому загадковому святі. Перше, що можна було побачити, зайшовши до зали, це красиву новорічну локацію, на якій після свята усі бажаючі могли сфотографуватись. Ми відчули чудову новорічну атмосферу та побачили наших студентів, які були в очікуванні цього прекрасного вечора.

Під час свята ми вирішили поцікавитись у наших студентів, чого вони очікують від сьогоднішнього вечора та чи досягли вони своїх цілей та успіхів у 2021 році.

«Цього року у мене було тільки одне бажання – це вступити до омріяного ВИШу на улюблену спеціальність. Я дуже вдячна долі, що я маю змогу навчатись саме тут. Тому що я знайшла друзів, гарних викладачів та хороших людей, які допомагають мені реалізовуватись у житті. Від цього вечора я чекаю тільки позитивних емоцій, чудового новорічного настрою та нових знайомств», – сказала студентка 1 курсу спеціальності “Журналістика” Надія Ярова.

Новорічний настрій навіювали самі студенти. Дівчата були одягнуті в довгі вечірні сукні, а хлопці – у ділові костюми. У залі лунав радісний сміх студентів, які майже закрили сесію. Карнавал почався з представлення ведучих та новорічної пісні. Програма вечора була цікавою. Конкурс за конкурсом, пісня за піснею, час для студентів пролетів непомітно та весело. Було настільки цікаво, що навіть в одному з конкурсів брала участь ректорка УГІ – Людмила Штанько.

Свято проходило на високому рівні, адже меню було сплановане як в ресторані.  Страви були дуже смачними та правильно подані офіціантами, які стояли біля кожного столика. Одна з офіціанток – Анжела Василенко зі спеціальності «Дизайн» поділилася своїми  враженнями від свята та роботи на новорічному вечері: «Хвилююче бути офіціантом, адже у мене ще не було досвіду у сфері обслуговування, але це було цікаво. Задачею офіціантів була правильно спілкуватися з гостями та вміти обслуговувати як у ресторані. Взагалі, свято було чудовим і я впевнена, що студенти точно пішли не голодні».

Новорічний карнавал для студентів став справжнім промінчиком сонця в останні дні навчання. Кожен зарядився гарним настроєм на новорічні свята. Викладачі та студенти зробили підсумки року, що минає. А після довгоочікуваних канікул з новими силами повернуться до улюблених стін нашого інституту.

Анастасія Житньок та Вероніка Васюра