АДМІНІСТРАЦІЯ УГІ ВВЕЛА ПРЕДМЕТИ ЗА ВИБОРОМ

Адміністрація Українського гуманітарного інституту ввела у навчальну програму другого семестру дисципліни за вільним вибором студента. Про це 27 січня, під час ранкової години спілкування (РГС), заявив проректор з навчально-педагогічної роботи Фелікс Понятовський.  Він повідомив, що у навчальному плані передбачено 25% дисциплін, котрі надано право студентам обирати самостійно. Це – вісім предметів, з яких студент має обрати лише один.

Викладачам, дисципліни яких запропоновано на вибір студентів, коротко представили зміст та цілі даних навчальних комплексів, особливості та переваги вивчення вказаних предметів. Це сприятиме тому, щоб студенти могли зробити правильний вибір. Студентам було оголошено про час, до якого кожен з них має встигнути зареєструватися на вивчення обраної дисципліни. Кількість місць у групі обмежена, тож у разі, якщо студент не встиг зареєструвати свій вибір, він зможе потрапити у групу того предмету, що має вільні місця. Залишитися поза групами, не потрапити в жодну з них – шансів немає. Оскільки після завершення реєстрації адміністрація сама візьметься за розподіл незареєстрованих студентів по групах певних вибіркових дисциплін.

– Для студентів УГІ друге півріччя стає експериментальним,- сказав Фелікс Понятовський.  Такі зміни викликали шквал позитивних емоцій та оплесків. Для присутніх на ранковій годині спілкування студентів це була приємна та цікава несподіванка.

Карина Цимбук.

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: