Дебютнули!

В Українському гуманітарному інституті відбувся дебют першокурсника. Щорічний захід, на якому студенти старших курсів можуть познайомитися із першокурсниками пройшов 7 жовтня.

Дебют першокурсника – свято, на яке чекають з нетерпінням. Ще б пак! Адже саме в цей день «першачки» показують себе у всій красі. Для старших курсів це нагода згадати себе, свій дебют і просто повеселитися.

У цьому році участь беруть 4 команди: журналісти, економісти, богослови і філологи. Ведучі Іван Ярош і Дар’я Шуть проводять жеребкування. Замість традиційного розіграшу, який би визначив, хто виступить першим, а хто останнім, були «чувачі» – капітани команд встановлювали чергу, викидаючи на пальцях. У результаті – першими виступають богослови, за ними – філологи, потім – економісти і журналісти.

В актовому залі зібралась переважна більшість мешканців студмістечка: викладачі,студенти, інші працівники вишу та навіть діти. І ось, під бурхливі оплески, виходить команда Духовної семінарії. Всі в очікуванні, адже зазвичай саме у богословів найдотепніщі жарти. Тримайте планку! Голос із-за куліс знайомить із членами команди. І що ж – усі вже сміються. Здається, для початку виступ хороший. Жарти і смішні, і актуальні, і добрі. Глядачам теж подобається, судячи з оплесків.

Тепер на сцені філологи. Почали вони з того, що запросили всіх піднятися для маленької розминки. Під веселу пісеньку присутні розмахували руками і танцювали. Майбутніх знавців мови теж вітали оплесками, а журі не поскупилось на оцінки.

А на черзі – збірна команда економістів. Що ж буде? Спочатку знайомство з командою, приправлене влучними дотепними фразами. Глядачі сміються, аплодують і веселяться – жарти і справді смішні. Журі виставляє оцінки, а до виступу вже готова остання команда – група журналістів. Під урочисту музику вони виходять уперед. Що ж вони приготували? Їм вдалося внести новинку – ніхто ще не пародіював викладача кафедри журналістики Світлану Петренко.

Виступ останньої команди вже позаду. Журі визначає переможців, а ведучі оголошують початок гри «Таємний друг». Зміст її полягає в тому, що протягом певного періоду хлопці і дівчата дарують один одному подарунки, але роблять це так, щоб інша сторона відразу не дізналася, від кого їх отримала. Приємна інтрига…

Тим часом журі вже визначило місця. Барабанний дріб… У тиші лунко б’ються серця. Першокурсники хвилюються найбільше: звичайно ж, усі хочуть отримати головний кубок. На сцену виходить ректор інституту Людмила Штанько.

Традиційно, 1 місце зайняли богослови. Вони отримують кубок переможця і торт. Як підмітила ректор, вони «виявили дивовижне поєднання гумору і духовності». Економісти приємно здивували журі – рівень їх підготовки в порівнянні з іншими роками піднявся, тож вони отримують приз за згуртованість команди. Філологи здобувають нагороду за найкращий музичний виступ, адже вони змогли підняти всіх, навіть членів журі. Журналістам вручають приз за креативність.

– Як і кожного року, дебют пройшов яскраво, був насичений хорошими жартами. Богослови не перестають вражати, вони щороку жартують так, що можна надірвати животи! Як журналіст, я, звісно, вболівала за своїх колег. На жаль, вони не перемогли. Хочу особливо відмітити їх рівень підготовки, він мене вразив, вони молодці, – захоплюється Надія Мельничук, студентка 4 курсу журналістики, для якої це вже останній «Дебют».

– Я не очікував, що ми займемо перше місце, до самого кінця зберігалась інтрига. Ми готувались, аналізували кожну свою дію, а перед самим виступом ми помолились. Я вірю, що цю перемогу подарував нам Бог, і все це ми робили для того, щоб прославити Його. Сподіваюсь, усім сподобалось. Нам точно сподобалось, – ділиться враженнями один з переможців Влад Коваленко.

А президент студради підсумовує:

– Дійсно, богослови вже третій рік поспіль показують високий рівень. Я бачу, що Бог закликає креативних людей на служіння. Думаю, тому вони й перемогли. Безперечно, багато очікувалось і від журналістів. Адже вони створюють ритм. На жаль, вони не зайняли перше місце…

Аліна Сахненко

Фото Андрія Шевченка

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: