До студентів на Ранкову годину спілкування завітали пожежники

У середу, 22 жовтня до Українського гуманітарного інституту на РГС завітали представники Головного управління з надзвичайних ситуацій Київської області, що знаходиться у м. Ірпінь.

Начальник групи запобігання надзвичайних ситуацій Вячеслав Дяков та головний інспектор міського сектору Дмитро Гломозда підготували та поділились інформацією, щодо правильної поведінки під час пожежі.

Розглядалися такі питання: «Забезпечення пожежної безпеки на території студентського містечка» та «Безпечне поводження в побуті, в навчанні, для запобігання виникнення надзвичайної ситуації». Студентів повідомили, що лише за цей не повний 2014 рік в місті Ірпінь, та наближених до нього містах, селищах виникло 170 пожеж.

Завдання пожежника – врятувати і евакуювати людей, гасити пожежу, а також запобігати подібним випадкам. Він повинен знати правила надання першої медичної допомоги, володіти міцною психікою та високою стресостійкістю.

Подібні лекції на думку адміністрації Інституту, повинні проводитись задля того, щоб студенти були проінструктовані та знали як поводити себе в надзвичайних ситуаціях. Також це повинно допомогти студентам запобігати виникненню таких ситуацій, що актуально під час проживання студентів в гуртожитках.

Юрій Патраш

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: