Літній англо-німецький табір для дітей

У цьому таборі відпочиватимуть діти із малозабезпечених сімей, сироти, діти учасників АТО, діти із тимчасово окупованих територій. Також відпочити у таборі зможуть і діти з усієї України, які за літо хочуть покращити свою базу знань іноземних мов. Щоправда кількість місць у таборі обмежена.

Табір проходитиме з 14 по 23 червня на території УАЦВО. У програму табору входитиме:

  • навчання іноземних мов із носіями мови;
  • спортивні змагання;
  • ігри;
  • творчість;
  • дискусії.

Лідерами груп будуть студенти та випускники УГІ – філологи англійської мови. Окрім навчального спрямування дітей прищеплюватимуть моральні цінності: доброту, довіру, духовність, допомогу та вірність.

Завдяки підтримки АДРА України 80 дітей із вищезазначених пільгових категорій, влітку 2015 року зможуть безкоштовно відпочити у англо- та німецькомовному таборі. Також до підтримки потребуючих дітей долучилися студенти УГІ, які під час благодійного концерту зібрали кошти для безкоштовного відпочинку у таборі 4-х дітей.

На сьогодні, створений проект Асоціацією випускників УГІ: має всі шанси на здійснення, однак наразі бракує волонтерів – філологів англійської мови, які б взяли участь у роботі з групами дітей на таборі!!! Тому, якщо ви бажаєте 10 днів свого літа провести яскраво, цікаво, а головне послужити дітям, яким дійсно потрібна підтримка. Ми чекаємо на Вас.

Пишіть нам на адресу: iana.liesniak@mail.ru

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: