Мовний табір “Джерело лінгво-талантів”. День 5, 6

Табір “Лінгво-талантів” продовжує свою роботу в активному та цікавому режимі. Діти продовжують успішно вивчати англійську мову та мають вже особисті лінгвістичні досягнення. Вже на третій день учасники табору на память співають гімн табору англійською мовою та ще декілька англійських пісень. Найбільше дітям подобається займатися спортивними естафетами та малювати на уроці англійської мови, що побудований у формі творчої майстерні.

Найцікавіше відбулося в суботу. Цей особливий день був насичений духовними роздумами, біблійними уроками англійською мовою, подарунками та спілкуванням. На сцені літнього театру відбувся  концерт учасників табору. На нього  були запрошені батьки та друзі наших молодих лінгвістів. Діти з ентузіазмом продемонстрували своїм близьким те, чому вони навчилися за час перебування у таборі. На свято був також запрошений добрий ведмедик Гоша. Він палко подякував діткам за гарний концерт.

Пізно ввечері – знову палало вогнище, палали дитячі серця вогнем любові до своїх друзів, до наставників, до викладачів, до природи … Всі здружилися.

 

 

 

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: