На «Малих Олімпійських іграх» студенти показали гарні результати фізичної підготовки

В Українському гуманітарному інституті 3 травня були проведені довгоочікувані «Малі Олімпійські ігри». Організатором виступила нещодавно обрана студентська рада. Перед змаганнями бажаючі взяти участь в Іграх повинні були зареєструватися. Всього ж в Олімпіаді змагалося більше 20 студентів.

О 15:30 на стадіоні зібралася достатня кількість учасників, які з нетерпінням очікували змагань, але крім цього на турнір завітали й інші студенти для того, щоб подивитися та повболівати за своїх друзів.

Перед початком турніру завідуючий кафедри теорії та методики фізичного виховання Валерій Терещенко сказав вступне слово та побажав успіху на змаганнях, чим надихнув спортсменів. Після чого учасники із Андрієм Стешецем, лаборантом кафедри фізичного виховання, зробили невеличку розминку, таким чином
підготувавшись та налаштувавшись на змагання.

Турнір почався із забігу на 100 метрів. Кожен прагнув обігнати свого суперника і отримати довгоочікувану перемогу. В результаті, перемогу в номінації “біг серед хлопців” отримав Ростислав Пузанков, а серед дівчат виграла Аліна Білоконь.

Крім бігу учасники змагалися в таких випробуваннях: стрибки в довжину, метання списа, бруси, перекладина та прес (тільки для дівчат).

Тож у номінації “стрибки у довжину” перемогу отримав Шаген Авєтісов, у номінації “метання списа” – Денис Козоріз, у номінації “прес” – Аліна Білоконь, у номінації “бруси” – Даниїл Добринін і у номінації “перекладина” 1 місце зайняв Владислав Микула.

Після важкої боротьби відбулося нагородження найкращих спортсменів. Переможці отримували медалі, грамоти та солодкі подарунки, а за 1 місце ще й піцу.

Крім цього, був визначений абсолютний чемпіон, який брав участь в усіх без винятку змаганнях. Ним став студент 3 курсу фізичного виховання Іван Кривошея, який отримав головну нагороду – Кубок переможця.

“Оскільки це мій перший захід на посаді міністра спорту, дуже здивований і приємно вражений, що студенти виявили неабияку ініціативу і взяли участь в Олімпійських іграх. Наші потужні хлопці та сміливі дівчата – справжні любителі активного відпочинку. Було приємно провести таку подію на території кампусу УГІ”, – поділився враженнями міністр спорту Євгеній Семеняк.

Альона Терещук

 

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: