На воркшопі студенти дізнались про плюси та мінуси журналістики

12 лютого на території Українського гуманітарного інституту пройшов воркшоп від німецьких журналістів. Семінар пройшов у рамках проекту “Association 4U”. Цей проект був створений на підтримку виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом для сприяння глибшої усвідомленості про важливість журналістських стандартів.

Впродовж трьох годин студенти почули багато цікавої інформації про мову ворожнечі від німецького журналіста Інго Петц та ще одного спікера Клеменса Скхола.

Гості говорили про мотиви обрання професії журналіста та плюси і мінуси цієї професії. Так, Інго став журналістом тому, що йому було цікаво відвідувати інші країни, і в 1994 році він вперше поїхав до Білорусії. Оскільки в німецьких медіа було мало інформації про цю країну, він вирішив що буде одним з тих, хто хоче розповісти людям більше про неї.

В ході зустрічі спікер задавав слухачам та учасникам зустрічі різні запитання, допоміг зрозуміти різницю між журналістом та активістом.

“Якщо ми в своїй роботі керуємося журналістськими стандартами – то викликаємо довіру у читачів та аудиторії, а втративши довіру, можна припиняти роботу, ” – заявив Інго Петц.

В кінці студенти мали змогу запитати про хвилюючі їх аспекти в журналістиці, та
розвіяти деякі власні стереотипи, такі як робота фрілансером тощо.

Марія Вареня

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: