Створюємо Європу в Україні

Учитись в Україні і отримати європейський диплом бакалавра – вже реальність! 2 жовтня в актовому залі Українського гуманітарного інституту в присутності викладачів та студентів відбулося підписання угоди про співпрацю і обмін студентами між Українськиим гуманітарним інститутом та Вищою Теологічно-Гуманітарною школою з містечка Подкова Лєшьна, що знаходиться недалеко від Варшави, столиці Республіки Польща.

Ректор Вищої Теологічно-Гуманітарної школи ім. Міхаїла Биліни-Чеховського Анна Слонецка-Польок та ректор Українського гуманітарного інституту Людмила Штанько скріпили цей договір своїми підписами, які поставили під документом спеціальними ручками, на яких сяяв напис «Хай благословить тебе Господь!».

– Співпраця буде збагачувати наших студентів у культурному сенсі, адже знання іншої мови, іншої культури – це завжди надбання. В академічному плані збагачення можливе  завдяки тому, що в Подкові Лєшьній працюють досвідчені викладачі, сильний професорський склад, – сказала на зустрічі ректор УГІ Людмила Штанько.

– Дякуючи Анатолію Жаловазі, першому ректору УГІ, ми знайшли в Україні чимало нових друзів і починаємо реальну співпрацю задля спільного збагачення та розвитку», – підкреслила ректор Вищої Теологічно-Гуманітарної школи  Анна Слонецка-Польок.

   Сестринський інститут у Подкові Лєшьній існує вже 95 років. Сьогодні, крім навчання у семінарії, студентам пропонують здобути і світські професії. Готують у Школі журналістів і фахівців зі здорового способу життя, на відділенні «Туристика» вперше у Польщі відкрито новий напрямок  «Туризм по Біблійних місцях».

Уже сьогодні кілька українських студентів навчаються в УГІ за польською програмою.

– І це тільки початок! – наголосив президент Адвентиського центру вищої освіти Василь Костюк.

Сергій Рожновський

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: