Свято жнив відбулося в УГІ

В суботу 12 вересня в студентській церкві Українського гуманітарного інституту пройшло свято врожаю. Його метою стала подяка Господу за плоди, які Він дав в цьому році. Цього разу свято провели раніше, ніж зазвичай, заради того, щоб не запізнитися прикрасити святковий стіл усіма плодами.

Сцена була оздоблена зробленими власноруч з сухих віток і яблук деревами, овочами і фруктами. Колони були прикрашені гілками з зеленим листям.

Святкова програма почалася з виступу дітей. Глядачі побачили сценки, почули спів і віршики. У виконанні Марини Сауляк, Ангеліни Кормош та ін. пролунали музичні номери. На завершення президент УАЦВО Василь Костюк виголосив проповідь, у якій він порівняв людей з деревами: «Ми повинні завжди давати плоди, просити у Бога, щоб він не дав нам засохнути.» «Свято врожаю це якраз той час, коли ми можемо сказати Богові «Дякую».» – ці слова з його уст прозвучали як висновок всього свята.

Після завершення концертної програми на присутніх чекали різні смачні страви, приготовані кухарами їдальні та членами церкви: плов, салати, печиво, пироги, ягоди, фрукти.

«Мені сподобався гарний спів, надихаюча проповідь та прекрасний виступ дітей. Побільше б таких заходів» – захоплюється Тетяна Вірьовка, студентка 1 курсу.

«Мене вразив виступ дітей, – каже Ігор Куриляк, студент 4 курсу, – все наштовхує на роздуми, що у мене є тисяча причин для подяки».

Олена Дічева

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: