Викладачі інституту розпочали міжнародні курси підвищення кваліфікації

Український гуманітарний інститут продовжує співпрацю з Universidad de Montemorelos (Мексика). Цього разу проректор з академічних питань Ракель Корнійчук та проректор з розвитку Віктор Корнійчук приїхали, щоб провести міжнародні курси підвищення кваліфікації для викладачів закладу освіти.

Тривалість курсів становитиме 1 рік. Перша сесія відбувалась 10-11 червня. Програма курсів складається з двох модулів “Інтеграція біблійних принципів в навчальний процес” і “Компетентністний підхід в освіті”. Викладачі прослухати лекції, після чого отримали завдання для самостійного опрацювання. Наступна сесія відбудеться в листопаді 2020 р., по завершенні кожен учасник отримає сертифікат про відвищення кваліфікації закордонного вишу.

“Я дуже рада, що змогла відвідати ці курси. Ніколи не знаєш, коли знадобляться отримані знання, тож я намагаюся не втрачати будь-якої нагоди. Цього разу викладачі університету Монтеморелос підняли важливу і актуальну для мене, як викладача, тему”, – поділилася враженнями викладачка кафедри журналістики Світлана Рибак.