Бразильський гість розповів про особливості тележурналістики

В стінах Українського гуманітарного інституту відбувся семінар «Про тележурналізм» з бразильським журналістом, викладачем кафедри комунікації Бразильського адвентистського центру вищої освіти (UNASP) Карлосом Родрігесом, який тривав з 23 по 25 квітня 2018 року.

Семінар відвідали студенти та працівники кафедри журналістики, а також переможці Конкурсу юних журналістів, але крім них семінар міг відвідати будь-хто охочий.

Перед початком своєї доповіді Карлос Родрігес показав маленьке відео про свою країну Бразилію, перед тим попередивши, що той, хто буде уважним, отримає подарунки. В підсумку, декілька студентів змогли виграти футболки. Також всі присутні отримали маленькі подаруночки – смачні бразильські цукерки.

Впродовж двох днів гість розповідав про особливості телевізійної журналістики, поділився секретами якісної зйомки, розказав, як придбати якісні та багатофункціональні прилади, заощадивши гроші та час. Відвідувачі семінару побачили різноманітні камери та пристрої, якими варто користуватися, і на прикладах побачили, як зробити якісні фото та що для цього потрібно.

Для того, щоб показати прилад на дії, Карлос заохочував та запрошував присутніх для наочної демонстрації, що ще більше зацікавлювало аудиторію. Бразилець часто запитував та відповідав на всі запитання присутніх, що дуже зближувало та сконцентровувало увагу.

Після семінару Карлос взяв відеоінтерв’ю із студентами та ректором інституту на згадку про УГІ.

За дні свого візиту в УГІ Карлос Родрігес взяв також взяв участь в науковій конференції, де виступив з доповіддю.

Альона Терещук