Ласкаво просимо: студенти обрали членів нової студентської ради

В Українському гуманітарному інституті ще 17 березня розпочалися вибори у Студентську раду. 14 квітня в онлайн-режимі були проведені дебати кандидатів, а 15-16 квітня пройшло голосування. Отож, новими представниками студентського самоврядування:

Олександр Пренко – президент Студентської ради;

Надія Середа – голова УГІ;

Ілія Лукін – голова УАТІ;

Агнеса Щерба – міністр культури;

Інета Дробіленко – міністр соціальних питань;

Петро Ніколенко – міністр спорту;

Богдан Шафаренко – міністр інформації.

Вибори проходили у два тури. У першому турі кандидати набрали таку кількість голосів: Олександр Пренко 42%, Іван Коршунов 39%, Надія Середа 35%, Ілія Лукін 52%, Агнеса Щерба 57%, Інета Дробіленко 72%, Петро Ніколенко 57%, Богдан Шафаренко 79%. В другому турі за місце президента боролися Олександр Пренко, який виграв з 62% голосів, і Іван Коршунов, який набрав 35%.

Нова Студрада вступить в свої повноваження на найближчих зборах студентів, тоді ж оголосять нових віце-президента, секретаря і скарбника.

Аріна Швець