В УГІ пройшли передвиборчі дебати у студентську раду

Вибори у Студентьку раду розпочалися ще 17 березня. Право подати свою кандидатуру мав кожен студент 1-3 курсів денної форми навчання без заборгованостей. Карантинні обмеження не дозволили провести дебати у звичайному форматі, тож цьогоріч 14 квітня в онлайн-режимі були проведені дебати кандидатів на пости у студентську раду.

На посади балотувалися такі студенти:

Президент СР: Валерій Авраменко, Іван Коршунов, Олександр Пренко;

Голова УГІ: Володимир Сало, Надія Середа, Тетяна Флорчук;

Голова УАТІ: Ілія Лукін, Кайрат Грейсон;

Міністр культури: Агнеса Щерба, Катерина Пустовіт;

Міністр спорту: Анна Гавалешко, Петро Ніколенко;

Міністр соціальних проєктів: Інета Дробиленко;

Міністр інформації: Богдан Шафаренко.

Прямий ефір розпочався о 20:00 та тривав майже 2 години. Кандидати представляли себе і розповідали про свою програму. Також опоненти могли ставити одне одному питання і отримати на них відповідь. Ведучі Марія Вареня та Сергій Шевчук у той же час зачитували питання, які студенти надсилали анонімно.

Один із кандидатів у президенти Студентської ради Іван Коршунов до виборів набрав команду, із якою хотів би працювати у майбутній СР. Вони активно готувалися до виборів та разом провели проєкт. Проте, інші кандидати не менше готувалися та прагнули стати частиною нової студради. Так, деякі з них об’єдналися, і також провели захід для студентів.

Кожен із кандидатів обіцяв зробити все можливе, аби покращити життя у студмістечку. Наскільки вони відповідають за свої слова, ви можете переконатися, проголосувавши. Голосування розпочато 15 квітня о 8:00. До 14:00 голосування буде проходити для 1 і 2 курсів, а після, до 20:00 – для 3 та 4 курсів.

Якщо один із президентів у студентську раду не набере 50% + 1 голос буде проводитися другий тур.

Згадати, як проходили дебати, ви можете на ютуб-каналі УГІ.

А ще можете згадати, як відбувалися дебати минулого року.

Мар’яна Сидорочкіна