«Ми вважаємо, що перше місце не головне» – Альона Білик про Дебют першокурсника

Найочікуваніша подія року – Дебют першокурсника – відбулася 3 жовтня. Щороку Український гуманітарний інститут та Український адвентистський теологічний інститут проводять Дебют першокурсника. Цього року аж десять команд змагалися за переможний кубок.

Судді оцінювали команди за такими критеріями: участь усієї команди, креативність, якість підготовки, командний дух, чистота гумору та ін.

І ось уже вкотре команда богословів доводить, що вони гідні звання переможців. Але вперше переможці поділили перемогу із групою початкової освіти, які зайняли друге місце. Богослови пояснили це тим, що у них не було пісні і команда початкової освіти була краще підготовленою.

«Ми вважаємо, що перше місце не головне. Головне, щоб Бог був на першому місці!», — коментує Альона Білик, студентка УАТІ.

Третє місце заслужено посіла команда журналістів.

Дебют закінчився на чудовій, дружній ноті. «Атмосфера у залі була чудовою і мені сподобалися виступи команд», — коментує подію студент 4 курсу, Владислав Матвійчук.

Нагадаємо, минулого року вперше за весь час існування такого конкурсу перемогу здобули журналісти. Як це було, читайте тут.

Мар’яна Сидорочкіна