Наукова конференція була проведена в УГІ за планом

Карантин карантином, а наукові конференції проходять за розкладом. 2 жовтня в Українському гуманітарному інституті була проведена наукова конференція. Цей захід було проведено із дотриманням усіх карантинних обмежень.

Кожна кафедра зібралася окремо для проведення наукової конференції. Студенти третіх та четвертих курсів виступали зі своїми тезами. Теми були найрізноманітніші, які стосуються їх професійної діяльності.

Так, психологи почули про дислексію, а журналісти дізналися більше про фейки в соціальних мережах.

«Ця наукова конференція мені сподобалася найбільше. Я дуже переживаю, коли виступаю перед публікою. А тут були тільки студенти і викладачі із моєї кафедри, тому переживань було менше» – розповідає Анастасія Юсупов.

Такої душевної та сімейної наукової конференції в історії інституту ще не було, говорять її учасники. Незважаючи на карантинні обмеження, захід відбувся як і планувався.

Мар’яна Сидорочкіна