Висловлюємо співчуття з приводу смерті Даниїла Даниловича Ребанда

5 жовтня через ускладнення, викликані коронавірусом, перестало битися серце Даниїла Даниловича Ребанда. Він був одним з ініціаторів створення кафедри журналістики в Українському гуманітарному інституті. Він підтримував кафедру на різних етапах її становлення і розвитку. Його професіоналізм, бачення, цілеспрямованість, націленість на результат дивним чином поєднувалися з доброзичливістю, щирістю і бажанням завжди допомогти.

Не раз Даниїл Данилович охоче брав участь у заходах кафедри як представник медіа служіння, ділився своїм досвідом і думками щодо розвитку кафедри. Його справи залишаться в історії Інституту, кафедри і кожного, хто стикався з ним. Він був унікальною особистістю і наша пам’ять буде зберігати кращі моменти взаємодії з ним.

Адміністрація Українського гуманітарного інституту приносить співчуття його дружині Людмилі, дітям, друзям і колегам.