Odeliya winter cup із групової естетичної гімнастики відбувся в УГІ

Організаторами турніру виступила Федерація естетичної групової гімнастики Odeliya. 21 січня багатофункціональний комплекс інституту перетворився на гімнастичну арену. У змаганнях взяли участь пʼять команд із Київщини у віковій категорії від чотирьох до дванадцяти років. Учасниці демонстрували групові, сольні виступи та квартет. Діти вразили синхронністю рухів, гнучкістю та витонченою грацією.

Студенти спеціальності “Фізична культура і спорт” взяли активну участь у заході, долучившись до суддівства. Для Віталія Райського, Альони Шураєвої та Владислава Врони долучення до журі стало можливістю проявити знання в спортивній сфері, а також важливим кроком у здобутті нового досвіду та розвитку професійних навичок. Інші здобувачі спеціальності “Фізична культура і спорт” були уважними глядачами та вболівали за команди.

Організатори турніру відзначили високий рівень підготовки учасників та подякували за вклад у розвиток групової естетичної гімнастики в регіоні. Представники “Odeliya-Fantasy Bucha” висловили надію на подальшу співпрацю з Українським гуманітарним інститутом для організації подібних заходів у майбутньому.