Після канікул студентів УГІ очікує дистанційне навчання

На початку грудня адміністрація сповістила студентів про зимові канікули та дистанційне навчання. Так, канікули для всіх студентів денної форми відбудуться з 25 грудня 2020 по 08 січня 2021. А з 11 по 29 січня всі курси навчаються дистанційно.

Отже, студенти вже роз’їжджаються по своїх домівках після зданої сесії. Але не потрібно забувати про карантин та можливий локдаун. Тому слідкуйте за новинами та ситуацією в країні і правильно розрахуйте час, щоб встигнути добратися додому.

Цю ситуацію прокоментував декан Олег Бурлєєв. «Зараз прогнозів не може дати ніхто. Карантин, що буде у січні, можуть продовжити. Інститут зацікавлений в тому, щоб здобувачі вищої освіти якнайшвидше могли насолоджуватися повноцінним студентським життям. Але з минулого року ми живемо у новій карантинній реальності, а це значить, що треба перебудовуватись, вчитися організовувати себе й освоювати нові навички дистанційного навчання та роботи.»

Також Олег Леонідович запросив студентів у разі необхідності звертатися в деканат за допомогою.

Ян Шпак