Приймальна комісія +38 073 432 54 33 Секретар ректора +38 097 818 13 37

Студенти УГІ вчилися створювати власний бізнес

Студенти УГІ вчилися створювати власний бізнес

На дисципліні «Як почати власну справу» під керівництвом Людмили Штанько, в.о. ректора Українського гуманітарного інституту, студенти вивчали принципи та правила започаткування власної справи. Долучитися до вивчення предмету могли студенти всіх спеціальностей, які хотіли в майбутньому розвиватися в сфері бізнесу. 

«Ми вивчали протягом курсу з чого треба почати реалізовувати бізнес-ідею, як перевірити її актуальність на ринку, як прорахувати бюджет тощо», – говорить Людмила Штанько.

Родзинкою предмету стало те, що студентам потрібно було продумати проєкт власного стартапу, застосовуючи отримані знання на практиці. Проєкти придумали різноманітні. До прикладу у Владислава Бойка виникла ідея створити арт-шопери, картинки на яких можна було б розмальовувати власноруч. Владислав Кулага волів би займатися лазерним гравіюванням, а Софія Курко хотіла б відкрити власний магазин веганської продукції. Були й досить глобальні ідеї. До прикладу Яна Городецька відкрила б власну школу, а Олег Осауленко маркетингову агенцію.

Іспит провели у форматі конкурсу стартапів, на який запросили представників сфери бізнесу та фахівців у різних галузях економіки. Експерти аналізували ідеї студентів та оцінювали їх з точки зору проробленості бізнес-моделі, її актуальності та усвідомленості.

Сергій Нікіфоров, один з учасників експертної комісії та стейколдер УГІ, розповів, що йому дуже сподобався формат предмету. Зокрема він відзначив, що дуже часто студентам не вистачає практичних можливостей для застосування знань. І приходячи безпосередньо в компанію, в них не вистачає досвіду для роботи. Тому такі предмети дуже важливі у навчальній програмі. 

Зокрема пан Сергій відзначив ідею Вікторії Друзд щодо організацї курсів англійської мови для дітей: «Вивчення англійської завжди актуальне, тому порадив студенткам вже зараз почати із невеличких уроків англійської для діток у студентській церкві».

У підсумку експерти обрали тих студентів, ідеї яких були найбільш цікавими та робочими, щоб допомогти їм реалізуватися. Як говорить Людмила Штанько, інститут докладе необхідних зусиль, щоб подібні проєкти стали реальністю.

Інна Сокольська – редакторка сайту Українського гуманітарного інституту

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *