Студенти вже вкотре рятують життя на день донора

Студенти Українського гуманітарного інституту вкотре стали донорами крові. 6 жовтня Комунальне некомерційне підприємство “Бучанський консультативно-діагностичний центр” Бучанської міської ради провело День донора, і саме в цей день 67 студентів погодилися віддати свою кров.

Три години вашого часу можуть коштувати комусь життя. Саме стільки студенти УГІ та УАТІ витратили для того, щоб здати кров. Звичайно, спочатку у них взяли кров із пальця для того, щоб дізнатися групу крові, рівень гемоглобіну, резус фактор та інше. А вже потім була безпосередня здача крові.

На жаль, двадцятеро студентів з тих чи інших причин не змогли здати кров.

Андрій Мачіха поділився своїми враженнями: “Мені дуже сподобалося брати участь в цьому проєкті, настільки сподобалося, що я втратив свідомість. Також я побачив, що альтруїзм існує в нашому суспільстві, я приємно здивований цим. Пишаюся нашим інститутом!”

Така акція уже не вперше проводиться серед студентів. І надалі студенти планують ставати донорами та допомагати іншим.

Мар’яна Сидорочкіна