Топ-5 місць Бучі, де може релаксувати молодь

Молодь любить активний відпочинок, а ми хочемо вам представити топ місць, де ви це зможете зробити в мальовничому місті Буча! Ну що? Вперед!

Стадіон

Гарним місцем для відпочинку, спілкування та заняттям спорту в Бучі є стадіони, які розміщенні по всьому місту. Радимо вам компанією друзів, прогулюючись містом, зайти туди, щоб подивитися на матч з футболу або іншого виду спорту, а якщо є бажання, то навіть взяти участь!

Київська площа

Чудове місце для перекусу та кави – це кафе «Сем та Друзі», яке розташоване в сквері, а саме в тилу «ЕКО маркету». Попри це, в цьому ж сквері часто збираються підлітки та молодь, які захоплені скейтбордингом, щоб вчитися кататися та ті, які вже мають гарні навички, щоб вихвалятися перед публікою. Це круто, що в людей є спільні інтереси, адже це об’єднує їх між собою. Вони відкриті для нових знайомств і вже чекають на тебе!

Український гуманітарний інститут

А в місті Буча ми бачимо на вулицях багато студентів! І знаєте чому? У цьому винен ПВНЗ «Український гуманітарний інститут», який має велику кількість активних, ініціативних і натхненних молодих людей!

На території інституту студенти регулярно проводять різні івенти та раді вітати всіх охочих приєднатися. Восени інститут проводить Олімпійські ігри з призовими місцями та нагородами, але майже кожен раз призові місці займають лише студенти інституту. Попри це, вони будуть раді вітати інші команди, щоб поборотися за призи, а ще гарно провести час! Студенти радо привітають вас на території, а за всіма подіями ви можете слідкувати на сайті УГІ.

Парк

Ох, цей новий гарнющий парк, який манить всіх! Тим паче, молодь, адже вона обожнює все нове! Тому й приходять з радістю туди після занять, щоб полежати на траві, погуляти територією та з’їсти морозива, а покататися тут на облаштованих велосипедних доріжках та скейт-парку – це справжня насолода! У літній період, ми віримо, що матимемо можливість прийняти сонячні ванни та насолодитися красою парку. Ми не заперечуємо, що часто молодь передає перевагу фільмам та посиденькам дома. Попри це, все одно, багато молодих людей полюбляють прогулюватися містом пішки та на велосипедах, а ще на самокатах і сучасних гіроскутерах.

Екстрим-парк «Шалена Білка»

Напевно, найпривабливіше місце для активного відпочинку в Бучі – це екстрим-парк «Шалена Білка», який розташований поряд з територією міського парку. Там ви для себе відкриєте такі зони: скеледром, мотузкові маршрути, активні ігри, барбекю, дитячі розваги, фуд-корт та послуги кейтерингу. Те, з яким завзяттям беруться за справу працівники – говорить про якість обслуговування. Як би там не було, а в них навіть гасло є: «Відтягнися на повну!».

Окрім цього широкого переліку розваг «Шалена Білка» має: кафе «Шалена Їжа», корти для волейболу і бадмінтону, місця для стрільби з лука, гри в настільний теніс та навіть дивакуваті розваги, наприклад, гігантський волейбол.

«Шалена Білка» обіцяє, що ви проведете свій час не лише весело, а й безпечно, адже вони мають досвідчений персонал, надійне обладнання, безпека їх відвідувачів у пріоритеті, а саме тому там регулярно проводиться високопрофесійний монтаж парку.

Знаєте, друзі, на мою думку, в Бучі не так багато місць для відпочинку молоді, але я впевнений, що міська рада незабаром це виправить! Місцеві підприємці вже зайнялись цим: лаштують кафешки, майданчики та платформи для відпочинку. Наше місто невелике та ще розвивається, тому не сумуємо, беремо ініціативу в руки й працюємо! Це в наших інтересах і для свого ж міста.

Тимур Калініченко