Нарешті дочекалися…

30 серпня 2016 року о 9.00 в актовому залі «Українського гуманітарного інституту» відбулося свято першого дзвоника. На урочистість завітали викладачі, студенти, батьки, а також представники місцевої влади.

Минуло 16 років… Вже починається 17-ий рік з дня створення навчального закладу. Моторошно… Всі затамували подих. Зал в очікуванні. Ось-ось має відбутися урочиста хода першокурсників. Нарешті дочекалися. Широко відчиняються двері, голосно лунає музика, і під гучні аплодисменти до залу наближається святкова хода. Попереду крокує Віктор Григорович, піднявши високо над головою почесний символ – емблему інституту. Позаду нього крокують усміхнені викладачі та вражені теплим прийомом публіки студенти. Кожен займає своє місце і всі наче завмирають – звучить гімн України.

Першим для привітання студентів на сцену виходить президент Українського адвентистського центру вищої освіти Василь Костюк. Свою промову він починає зі згадки про День Незалежності, адже кілька днів тому українці відзначали це свято. На його думку, метою викладачів має стати прагнення дати студентам бачення свободи: в любові та в християнських принципах. Він пропонує переглянути відеоряд «Погляд на життя». Цей ролик дійсно змушує замислитися над швидкоплинністю та наповненістю земного життя. Президент УАЦВО коментує: «Час ми не в змозі контролювати, все в руках Бога, але наповненість – це наше завдання. Тому, як ми проведемо наше життя, і чим його наповнимо, буде залежати від нас». Під час цього виступу були згадані слова відомої письменниці Ліни Костенко:

«Життя пройде, немов вода,

і відцвіте, немов вишнева гілка…

в житті одна помилка не біда,

біда, коли життя – помилка.»

Великою честю для навчального закладу також був візит гостей відділу освіти міста Буча. Для привітання запросили Олени Лук’яненко. Її слова звучали так: «Ви – наша гордість! На вас покладено обов’язок відбудови України».

Рясних благословінь Божих у новому навчальному році студентам побажав ректор Українського адвентистського теологічного інституту В’ячеслав Корчук, процитувавши слова самого Ісуса Христа: «Шукайте ж найперш Царства Божого й правди Його, а все це вам додасться».

Надзвичайно цікаво було почути досвід шкільних років ректора Українського гуманітарного інституту Людмили Штанько, яка змогла чітко пояснити переваги навчання в УГІ. Адже саме цей навчальний заклад може запропонувати щось особливе, щось краще, ніж просто вірний друг «гугл». А що саме? Людмила Олександрівна пояснює: «Дорогі студенти! Ви отримаєте освіту з серцем, любов викладачів, бажання пізнавати світ. Станете зрілими людьми, які вміють мріяти. Ви одержите силу від Господа та викладачів, щоб далі йти по житті і само реалізовуватися. УГІ – це не просто заклад, де можна отримувати знання, а це місце, де від серця до серця, від розуму до розуму, від досвіду до досвіду. Тут відбувається політ ваших мрій. Новий старт. Ви станете гідними людьми!»

Окрім цього студентів привітали секретар Української уніонної  конференції церкви АСД Володимир Велечук, представник студентів УГІ Олена Скрипкар, та представник студентів УАТІ Руслан Шкурський.

Завершилося свято концертом, який підготували талановиті студенти УАЦВО. Пролунали найкращі християнські пісні, поеми та вірші. Після цього до урочистого закриття запросили президента ВНЗ. Василь Костюк сказав: «Все в світі має початок, і має кінець; оберіть, куди потече ваша ріка». І після молитви-благословіння всі вирушили в новий навчальний рік.

Інна Хохлюк

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: