В УГІ було проведено тиждень грошей.

В УГІ з 14 по 20 березня було проведено низку заходів,

присвячених Всесвітньому тижню грошей.

 (Global Money Week)

 

14.03.16 ­‑ практичні заняття з вищої математики для студентів І курсу економічних спеціальностей Інституту. Тема: «Математичні розрахунки у плануванні та аналізі особистого та сімейного бюджетів» ‑ ­ проводив доцент Сугоняк В.П.

15.03.16 ­– практичні заняття з економіко-математичного моделювання для студентів ІІ курсу економічних спеціальностей Інституту. Тема: «Особиста фінансова безпека та кібер-безпека» ‑ ­ проводив доцент Бєліков М.І.

15.03.16 ­– кураторська година – об’єднані збори студентів П та Ш курсів економічних спеціальностей Інституту: 1) Обговорення питань з особистої фінансової безпеки ­– проводила лаборант кафедри фінансів Абрамюк Н.Б.; 2) Виступ студентів-фінансистів Чебана Р. та Галайчук М. про діяльність ПриватБанку за результатами їх навчальної практики у відділеннях Банку, яка тривала з 29 лютого по 13 березня цього року

16.03.16 ­– Ранкова година спілкування /традиційний щотижневий захід, у якому беруть участь всі студенти Інституту та представники адміністрації/ ­‑ присутні понад 100 осіб. Виступила ректор Інституту, доцент кафедри фінансів Штанько Л.О.: «Принципи управління фінансами: народна мудрість, погляд професіоналів, біблійна позиція»

16.03.16 ­– Ранкове богослужіння ­– тема: «13 порад зі Святого Письма щодо грошей» ‑ ­ проводив Лебедєв В..І.

16.03.16 ­– проведення в групі ФК-31 семінару на тему: «Особистий та сімейний бюджет» ‑ старший викладач Патраш Л.А.

16.03.2016 ‑ подано заявку на відвідування студентами групи ФК-31 Музею грошей Національного банку України (отримання дозволу НБУ очікуємо у квітні) ‑ старший викладач Патраш Л.А.

17.03.17 ­ ‑ традиційна щотижнева Ранкова зустріч співробітників Інституту та Духовної семінарії ‑ ректор Інституту Штанько Л.О. поділилася роздумами та провела обговорення за темою: «Благодійність»

18.03.16 ‑ заняття з навчальної дисципліни «Гроші та кредит»  для студентів ІІ курсу економічних спеціальностей Інституту – обговорення питань, запропонованих до Тижня грошей ­– проводив старший викладач Лебедєв В.І.

14-18.03.16 – доцент Бурова О.Б. провела протягом тижня дебати з питань фінансової грамотності, працевлаштування та підприємництва з активом студентів економічних спеціальностей І-ІУ курсів денної та заочної форм навчання

18.03.16 ­– відвідування початкової школи при Інституті та виступ перед учнями за темою: «Про дбайливе ставлення до грошей» ‑ лаборант кафедри фінансів, магістр Абрамюк Н.Б.

19.03.16 ‑ Суботнє спільне зібрання Студентської громади та Громади № 2 Церкви АСД (м. Буча) ­­­­­­­­– виступ про дбайливе ставлення до власних фінансів та про доцільність благодійних пожертвувань – організатор Лебедєв В.С.

20.03.16 ­– окремі студенти ті співробітники відвідали семінар «Шлях до фінансової незалежності», який було проведено компанією «Євролайф Україна» за участю СК «Граве» та «Метлайф» у Навчальному центрі «Зелена Буча» ­ ‑ органіатор Кігель В.Р.

 

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: