В Університеті державної податкової служби вшанували Кобзаря

12 лютого студенти Українського гуманітарного інституту внесли свою цеглину в побудову монументу пам′яті Тараса Шевченка. Представників вузу на чолі з проректором з питань розвитку Ларисою Георгіновою запросили на мистецько-літературне свято, присвячене 200-річчю від дня народження митця. На захід приїхали його правнуки – Наталія Лисенко та Микола Кузнєцов.

«Хочу подякувати за гідне шанування прадіда. Його знає весь світ, тому Шевченківські дні святкують далеко за межами України. І це об’єднує нас» − наголосила пані Наталія.

З вуст курсантів пролунало близько 10 поезій. Серед них: «Лілея», «Русалонька», «Чи то недоля та неволя» та уривок з поеми «Утоплена». Правнуки розповідали факти з життя поета та запрошували присутніх відвідати його Національний музей у Києві. Адміністрація університету закликала пишатися творчістю Тараса Григоровича. Микола Кас′яненко, проректор з навчально-виховної роботи зазначив: «Шевченко – еталон людяності і чистоти. Людина, яка варта, щоб її пам’ятали».

Даний захід − ініціатива підтримки указу президента України, щодо оголошення 2014 року Роком Тараса Шевченка з метою вивчення і популяризації його спадщини.

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: