Campus Life: гурток «Дзвіночки»

Campus Life: гурток «Дзвіночки»

Український гуманітарний інститут багатий на талановитих студентів, які бажають вдосконалювати свої навички і таланти з кожним днем все більше і більше. Спеціально для таких студентів діє гурток «Дзвіночки або Hand bells». Свою роботу він веде уже більше 10 років.

Варто відзначити, що таких колективів в Україні є лише два.

Для того, щоб стати учасником гуртка, необхідно мати музичну освіту та володіти нотною грамотою. Якщо у вас є необхідні знання, тоді сміливо можете проходити відбір. Наразі гурток складається з одинадцять музикантів. Відбір проводить диригентка Олена Корчук.

Репетиції відбувають два рази на тиждень і тривають близько півтори години.

Учасники гурту виступають на різноманітних заходах як в інституті, так і в церкві. «Дзвіночки» неодноразово виступали на Дні відкритих дверей, на 20-річчі та 15-річчі УГІ, а також на благодійних концертах.

Також їх запрошують на заходи, що відбуваються за територією УГІ. Так, «Дзвіночки» були учасниками ювілейного концерту у Жовтневому палаці.

Зараз гурток працює над своїм репертуаром та готується до запису композицій на телеканалі «Надія». Музиканти оновлюють репертуар, беручи складніші класичні композиції.

Якщо ви ніколи не чули, як грають наші «Дзвіночки» або скучили за їх виступами, можете переглянути кліп ось тут.

Про інші секції і гуртки УГІ читайте тут.

Олег Проданюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *