На Вечорі першокурсника знайомилися і визначали найрозумніших

17 вересня відбувся традиційний захід для Українського гуманітарного інституту – Вечір першокурсника. Члени Студентської ради, які були організаторами свята, підготували безліч цікавих конкурсів: починаючи іграми на знайомства та закінчуючи мистецтвом.

Початок вечора був інтригуючим: ніхто і замислитися не міг, що йому очікувати далі. Все почалося з дитячих фотографій організаторів, що надалі переходило в вікторини серед першокурсників за звання «Найрозумнішого». Ретельно познайомившись між собою, учасники вечора потрапили на п’ятихвилинні побачення, де знайшли «своїх» людей. Різноманітні конкурси захопили студентів, а наостанок для них припасли солоденьке какао, що припало до душі кожного.

«Більше за все мене захоплювала атмосфера у святковому залі, смак какао був просто неперевершеним, теплота приміщення нагадувала мамину ковдру, до якої так і хотілося пригорнутися. Завдяки іграм, я знайшла багато спільно думців, з якими буду впевнено йти до знань. Дякую за вечір», – поділилася своїми враженнями першокурсниця Віра Желтова.

Аделіна Долженко