Cекретар ректора +38 (097) 818 13 37 office@ugi.edu.ua
Приймальна комісія +38 (073) 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua

Фільм про пізнання щастя показали у кафетерії
Новини

Вечір 22 вересня був присвячений щастю. Студенти Українського гуманітарного інституту переглянули фільм “В гонитві за щастям“. На перегляд фільму прийшли всі, хто бажав. Також був проведений конкурс, в ході якого учасники писали пост в Інстаграм, де розповідали, що для них є щастям. В ньому взяли участь 15 осіб, а переможець отримав у якості приза горіхову пасту Nutella.

Перегляд фільму відбувався у приємній атмосфері: світло було вимкнене, а гірлянди увімкнуті. Також усі отримали попкорн. По обличчям глядачів було зрозуміло, що щастя переповнювало їх зсередини.

“Мені сподобалось, що студентська рада організувала такий чудовий перегляд фільму. Таким чином ми змогли відпочити від навчання з користю для себе”, – поділилася враженнями Надія Ярова.

Наталія Красновид погоджується, додаючи: “Було дуже затишно.В такі вечори мозок відключається, і ти просто насолоджуєшся. Фільм надихає, дає змогу замислитись над своїм життям. Організація вечора була на високому рівні, дякуємо студраді”.

А студентка Олена Рибачук висловила бажання відвідати такий вечір ще раз: “Хотілося б частіше таких заходів, адже усі мають змогу спілкуватись та відволікатись від буденних справ, проблем, навчання“.

Світлана Левченко