Журналісти зустрілися з гостем з телеканалу «Надія»

В рамках пари «Інтернет-журналістика» студенти 3 і 4 курсів кафедри журналістики 18 січня зустрілися із Іваном Ярошем, запрошеним спікером, виконавчим продюсером бренду «2Я – Одне життя».

Зустріч із гестспікером відбулася 18 січня. Студенти третього і четвертого курсу кафедри журналістики мали змогу провести зустріч із Іваном Ярошем, запрошеним спікером, ТК «Надія». Темою зустрічі стало «Просування ЗМІ в соціальних мережах».

Спікер разом зі студентами порівнювали різні платформи та обговорювали плюси та мінуси кожної. Також детальніше поговорили про кожну соціальну мережу та способи просування в них. Створення якісного контенту, просування свого продукту, цільова аудиторія, фокус-група – про все це Іван розповідав студентам.

Схожі зустрічі вже проводилися і раніше з різними спікерами. Так, 3 листопада на «Основах медіапідприємництва» в гостях у студентів побувала випускниця Анна Пасечник.

Мар’яна Сидорочкіна