Чому потрібно обрати УГІ, розповідає другокурсник

На це питання нам допоможе відповісти студент другого курсу спеціальності «Економічна кібернетика» Павло Журавський.

Павло, скажіть будь ласка, як ви потрапили в Український гуманітарний інститут?

Чесно кажучи, я й гадки не мав, куди піти навчатись. Але за допомогою двоюрідної сестри Аліни, яка в свою чергу закінчила цей заклад, я вирішив вступити в УГІ завдяки її рекомендації.

А чому обрали саме Економічну кібернетику?

Тому що я бачу великий кар’єрний ріст в цій професії.

Коли ви вперше перетнули поріг інституту, що вас вразило?

Перше, що мене вразило — це розташування самого інституту. Лісова аура більше дає можливостей поміркувати, подумати над навчанням.

Чи було вам важко на першому курсі?

Звісно, перші місяці мені було складно, все здавалось новим, не зрозумілим, але я приїхав навчатися, і ці труднощі пройшли швидко.

Який предмет став улюбленим?

Мікроекономіка.

Павло, чому потрібно обрати УГІ?

По-перше, ти можеш розвиватись, знайти багато друзів, ну і по-друге, сама атмосфера християнського закладу сприяє тому, що тут велика концентрація людей із корисними звичками.

Що можете порадити першокурсникам?

Старатись, вчитись, долати перешкоди і не порушувати правила інституту. А також вірити у свої сили, надіятися на Бога і не хворіти.

Олександр Лисенко