Студенти представили освітньо-професійні програми на засіданні Студентської ради УГІ

Студенти спеціальностей “Дизайн“, “Фізичне виховання” та “Початкова освіта” розповіли про відповідні програми, а також про свій досвід здобуття освіти. На зустрічі були присутні в.о. ректора Людмила Штанько, завідувач Кафедри педагогіки та психології Федір Проданюк, президент Студентської ради Євген Іваненко та інші її представники.

Студентки Діана Москалюк та Анна Гавалешко представили спеціальність “Початкова освіта”. Зокрема розповіли про мету, загальні та фахові компетентності, програмні результати та обовʼязкові компоненти цієї спеціальності. Основною особливістю освітньо-професійної програми є те, що вона заснована за запитом представників християнських шкіл України. Наразі половина студентів денної форми навчаються по замовленню шкіл із різних регіонів та після здобуття диплома стануть до роботи в цих навчальних закладах.

Тетяна Кльопка представляла “Фізичне виховання”. Студентка розповіла про дисципліни, які вивчають на протягом навчання, про можливість проходження чотирьох видів практики, про цінності, на яких побудований освітній процес. Особливістю є комплексний розвиток особистості завдяки поєднанню духовного і фізичного компоненту, зокрема на парах багато розглядається духовних моментів та наявні окремо вибіркові дисципліни духовного компоненту. Також студентка розповіла про ті можливості для працевлаштування, які наявні після отримання диплому.

Представницею від спеціальності “Графічний дизайн” була Поліна Михайленко. Вона також надала загальні відомості про освітньо-професійну програму, яка нещодавно була змінена із загальної до спеціалізованої за замовленням самих здобувачів освіти. Наразі це єдина програма зі спеціалізацією. Студенти цієї спеціальності активно застосовують отримані знання. Нещодавно дві студентки здобули перемогу на міжнародному конкурсі “CreDiCo”.

Також на засіданні обговорили різні конфліктні ситуації, що виникали в студентів та те, як їх вдалося вирішити. Крім того, студенти розповіли побажання до вдосконалення освітнього процесу. Зокрема представники “Фізичного виховання” наголосили на необхідності збільшення частки практичних занять.

На завершення присутні висловили побажання проводити частіше подібні зустрічі з іншими кафедрами, щоб дізнаватися про їхню діяльність та динаміку розвитку. Адже на думку студентів та представників адміністрації це допоможе зрозуміти, які інтерактивні заходи можна буде створити конкретно для кожної спеціальності.

Інна Сокольська – редакторка сайту Українського гуманітарного інституту