Свято, яке принесло радість як студентам, так і викладачам

Свято, яке принесло радість як                        студентам, так і викладачам

Щороку у жовтні відзначається День працівника освіти. Тому 30 вересня студенти об’єдналися, щоб привітати викладачів із професійним святом. Також в рамках свята 1 жовтня був проведений День самоврядування, в якому студенти активно взяли участь.

Того дня студенти змогли відчути себе в ролі ректора, декана, викладачів й інших працівників.

‘’Мені дуже сподобався сюрприз. Приємно, що студенти знайшли час та змогли зорганізуватися для того, щоб приділити увагу викладачам’’,- сказав викладач кафедри журналістики Богдан Синчак.

Світлана Шнуренко, викладачка англійської мови, має таку думку: ‘’День викладача в УГІ – це час, коли кожен працівник освіти може відчути особливу віддачу і любов своїх учнів. Наші дорогі студенти цього року влаштували нам, своїм викладачам, сюрприз – зібралися в найбільший хор і від душі привітали, заспівавши пісню! Увага – це безцінно! Дякуємо за свято!’’

Президент студентської ради Олександр Пренко висловився з приводу цього так: ’’День самоврядування був досить цікавим, оскільки у нас була можливість поринути у світ викладачів. Ми, студенти, могли вирішувати питання, які безпосередньо впливали на життя адміністрації. А ще я мав нагоду викладати першокурсникам предмет Духовне становлення, під час якого відбулися імпровізовані дебати”.

Студентка 1-го курсу Надія Ярова навіть мала можливість провести пару: ’’Мені сподобався день самоврядування. Я мала змогу проявити себе в якості вчителя, спробувати, як це бути лектором. Потім я була присутньою на парі, яку викладала студентська рада. Мені сподобалось, було цікаво. Думаю, цей день запам’ятався багатьом студентам’.’

Наталія Красновид